• NAJAVE 2018.

• Stručni skup UHSR-a od 2. do 4. listopada 2018. u Sv. Martinu na Muri

« Veljača 2018 »

POSLJEDNJI POZDRAV DRAGOM KOLEGI STANKU BEREČKOM
Autor: Administrator , 3. 12. 2014.

Naš dragi kolega ravnatelj Stanko Berečki preminuo je nakon kratke i teške bolesti u jutarnjim satima u utorak, 2.12.2014.

Cijeli svoj radni vijek proveo je radeći  u prosvjeti, najprije kao nastavnik-profesor biologije i kemije, pa kao voditelj smjene, a od 1991. do 2012. savjesno i profesionalno obnašao je funkciju ravnatelja Obrtničke škole za osobne usluge u Zagrebu.

Bio je kolega pun razumijevanja, suosjećanja i vedrine, koji nam je posao činio lakšim, a radnu okolinu  ugodnom.

Nedostajat će nam njegov nezaboravan duh, srdačan osmijeh, njegova iskrenost i spontanost. Pamtit ćemo ga kao vrijednog radnika i dobrog prijatelja.

Za nas, dragi Stanko, ti  nisi otišao, tek si otputovao.

Ispraćaj dragog nam kolege bit će u četvrtak  4.12.2014. u 10:40 sati u krematoriju na Mirogoju.

Počivao u miru!