NAJAVE 2019.

STRUČNI SKUP I OBILJEŽAVANJE 25 GODINA UHSR-a

OD 1. DO 3. VELJAČE 2019. U DUBROVNIKU.

NAJAVE 2018.

ESHA binealna konferencija
će se održati od 17. do 19.10.2018. u Talinnu, Estonia.

Pozivaju se svi zainteresirani da se prijave putem online obrasca na mrežnoj stranici na kojoj su i ostali detalji o konferenciji

www.esha2018.eu

U slučaju ranije prijave, najkasnije do 30.04. 2018. kotizacija za sudionike iz Hrvatske je 285 eura po osobi.

Pismo Predsjednika Udruge ravnatelja estonskih škola pročitajte ovdje.

« Listopad 2018 »

POSLJEDNJI POZDRAV DRAGOM KOLEGI RUDOLFU GRUDENU
Autor: Administrator , 29. 9. 2014.

Naš dragi kolega Rudolf Gruden nakon bolesti je preminuo 9.8.2014.

Cijeli svoj radni vijek proveo je u Školi za primjenjenu umjetnost i dizajn, Zagreb gdje je 24 godine bio omiljeni ravnatelj. Tijekom svog ravnateljskog rada proširio je kapacitete škole, pripremio s profesorima prve verificirane programe te u kontinuitetu od 25 godina omogućio rad Izložbenog salona Izidor Kršnjavi.

Rudolf Gruden je jedan od osnivača naše Udruge te sve ove godine bio naš aktivan i iznimno vrijedan i cijenjeni član i kolega koji je uvijek bio spreman pomoći.

Dragog kolegu Rudolfa posebno ćemo pamtiti po toleranciji, savjesnosti i vizionarstvu.