• NAJAVE 2018.
    Stručni skup UHSR-a
    od 2. do 4. listopada 2018.
    u Sv. Martinu na Muri

ESHA binealna konferencija
će se održati od 17. do 19.10.2018. u Talinnu, Estonia.

Pozivaju se svi zainteresirani da se prijave putem online obrasca na mrežnoj stranici na kojoj su i ostali detalji o konferenciji

www.esha2018.eu

U slučaju ranije prijave, najkasnije do 30.04. 2018. kotizacija za sudionike iz Hrvatske je 285 eura po osobi.

Pismo Predsjednika Udruge ravnatelja estonskih škola pročitajte ovdje.

« Svibanj 2018 »

POSLJEDNJI POZDRAV DRAGOM KOLEGI JERKU KIRETI
Autor: Administrator , 29. 9. 2014.

Gospodin Jerko Kireta preminuo je u petak, 26. rujna 2014. godine nakon teške bolesti.

Bio je dugogodišnji djelatnik Srednje škole Topusko i hrvatski branitelj  u vrijeme Domovinskog rata.

Po završetku rata, od 1995. godine sve je  svoje snage uložio  u obnovu rada Škole i kao njen ravnatelj  sve do 2012. godine zaslužan je za mnoge uspjehe koje je Srednja škola Topusko, usprkos materijalnim i financijskim nedostacima, postizala u radu s učenicima.

Pamtit će ga mnoge generacije učenika i  kolega kao marljivog i predanog radnika uvijek spremnog pomoći.